LATO 2017 r - OBOZ DLA DZIECI W WIEKU 12 +

EKSPEDYCJA W GŁĄB KSIĄŻKI "ROZJEMCA" Brandona Sandersona

Świat magii, barw, bogów, odważnych księżniczek i niezwyciężonego rewolucjonisty.

ikona

DLA KOGO: dzieci w wieku 12 +

KIEDY:
24.06.17 – 05.07.17

CZAS TRWANIA: 12 dni

GDZIE: Gospodarstwo Agroturystyczne Hana, Przedgorze Gór Świętokrzyskiech
Gospodarstwo Agroturystyczne Hana, Przedgorze Gór Świętokrzyskiech

CENA: 1710,00 zł.

Cena dla stałych klientów: 1610,00 zł
Cena za drugie dziecko: 1610,00 zł

Cena zawiera:
transport, zakwaterowanie,
ubezpieczenie, wykwalifikowaną opiekę,
wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek,
kolacja, napoje bez ograniczeń)
wycieczki, spływ kajakowy,
zabawy i warsztaty.


Formularz do pobrania

PROGRAM OBOZU:
"Rozjemca to opowieść o dwóch siostrach, które urodziły się księżniczkami, o Królu-Bogu, który ma poślubić jedną z nich, pomniejszym bóstwie, które nie wierzy w siebie, i o nieśmiertelnym człowieku starającym się naprawić błędy, jakich dopuścił się setki lat temu. W ich świecie ci, którzy zginęli w chwalebny sposób, powracają jako bogowie i żyją w zamknięciu w stolicy Hallandren. W tym samym świecie o potędze magii stanowi moc zwana Biochromą, oparta na Oddechach, które można zbierać jedynie pojedynczo od konkretnych osób. Dzięki Oddechom i czerpaniu koloru z nieożywionych przedmiotów Rozbudzający są w stanie zarówno dopuszczać się nikczemności, jak i tworzyć cuda. Siri i Vivenna, księżniczki Idris; Dar Pieśni, zniechęcony bóg odwagi, Król-Bóg Susebron i tajemniczy Vasher – Rozjemca, zetkną się z jednymi i drugimi."

Po raz kolejny po "Wiedźminie" i "Hobbicie" wybrałyśmy na obóz literaturę fantasy. Brandon Sanderson to autor, który nie tylko kreuje niezwykłe postaci, świat pełen tajemnic, wielowatkowe opowieści pełne spisków, intryg, nagłych zwrotów akcji ale również w świecie magii tworzy coś, czego jeszcze nie było... Co? Zapraszamy na obóz:)

I to właśnie koncepcja magii stała się dla nas największą inspiracją przy tworzeniu programu. Barwne plamy, nieskończona ilość kolorów, action-painting, farbowanie tkanin, plenery malarskie, malowanie nastroju...to tylko niektóre z naszych pomysłów. A ponadto dla naszych miłośników fantazy wizyta w osadzie średniowiecznej, spływ kajakowy, bieg na orientację, nocna wyprawa w góry i wiele innych niespodzianek.

Program:
- codzienne głośne czytanie,
- warsztaty plastyczne inspirowane książką,
- gry i zabawy (piłka nożna, siatkówka, zabawy z liną, nocne podchody)
- kąpiele w naturalnym kąpielisku, basen
- wycieczka autokarowa w Góry Świetokrzyskie: Święta Katarzyna, Łysica, Osada Średniowieczna w Hucie Szklanej,
- wycieczka autokarowa na Żeromszczyznę (Centrum Edukacyjne Szklany Dom, bieg terenowy, nocna wyprawa do Ameliowki, spływ kajakowy, kapiel na zalewie),
- wycieczki rowerowe: Dąb Bartek, Sielpia: zalew, Muzeum Zagłębia Staropolskiego, Czarnecka Góra: basen, jazda konna (ilość i miejsce wycieczek są zależne od kondycji uczestników)
- śpiewy przy ognisku, bilard, karaoke, dyskoteka,
- wieczorne seanse filmowe,
- pyszne domowe posiłki.